5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW. Podstawy pozycjonowania.

Webinar zakończony

O webinarze

Ten webinar to cenna lekcja dla każdego, kto posiada stronę WWW. To kompendium wiedzy o działaniach w Internecie, omówione w prosty i przejrzysty sposób.

Dzięki uczestnictwu w tym webinarze dowiesz się co to jest pozycjonowanie i dlaczego nie można go mylić z SEO. Dostaniesz listę podstawowych zadań, które pomogą Ci osiągnąć wyższą pozycję w Google i prowadzić skuteczne działania w Internecie. W prosty sposób przekażemy Ci wiedzę na temat tworzenia treści na stronę oraz optymalizacji kodu HTML Twojej strony. A do tego wszystkiego, oprócz wiedzy, na sam koniec webinaru dostaniesz od nas możliwość skorzystania z darmowego audytu SEO Twojej strony WWW oraz kod rabatowy na rankingCoach – aplikację do pozycjonowania i prowadzenia marketingu internetowego.

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma odniosła sukces przy pomocy wyszukiwarki Google – nie może Ciebie zabraknąć.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

Zapoznasz się z tym, co to jest pozycjonowanie i dlaczego jest istotnym narzędziem marketingowym oraz jakie są jego etapy. Dowiesz się o czym warto pamiętać podczas publikowania treści na stronie, kto jest Twoją konkurencją, a także jak zwiększyć widoczność swojej strony WWW w Internecie

Dla kogo będzie ciekawy?

Webinar jest skierowany dla każdego. A zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą osiągać sukces swojej firmy i skutecznie ją promować w Internecie.

Prowadzący

Barbara Kaleńczuk

Specjalista ds. marketingu w Zespole Wsparcia WWW w home.pl