Jak chronić firmowe lub prywatne dane przed utratą? Poznaj rolę backupu i sposoby na bezpieczne przechowywanie danych w chmurze

Webinar zakończony

O webinarze

Podczas webinaru dowiesz się, jak w bezpieczny sposób przechowywać dane prywatne oraz firmowe w chmurze, aby ich nie utracić. W trakcie spotkania ekspert Dropbox wprowadzi uczestników w świat bezpieczeństwa danych, odpowie na pytania dotyczące przechowywania danych i kopii zapasowej w chmurze oraz pokaże na żywo najciekawsze funkcje narzędzie do udostępniana, przechowywania i backupowania danych – Dropbox.

UWAGA: Rejestrując się na webinar otrzymasz możliwość dodatkowej, bezpłatnej konsultacji w wybranym czasie z ekspertką Dropbox, podczas której poszerzysz wiedzę na temat przechowywania danych w chmurze i tworzenia kopii zapasowej firmowych dokumentów.

home.pl to największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako część globalnej grupy IONOS, home.pl jest liderem branży również w Europie. Misją firmy jest wspieranie ludzi i przedsiębiorstw kreujących e-świat. home.pl SA jest właścicielem czterech marek: home.pl, AZ.pl, premium.pl oraz homecloud.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • Dlaczego każdy powinien robić kopię zapasową swoich danych?
  • Jak bezpiecznie składować dane?
  • Po co tworzyć firmowy lub prywatny backup danych?
  • Jak ustrzec się przez zniszczeniem lub brakiem możliwości odtworzenia danych?

Dla kogo będzie ciekawy?

  • Dla osób szukających informacji, jak bezpiecznie przechowywać dane i tworzyć kopię zapasową
  • Dla administratorów danych zatrudnionych w działach IT
  • Dla osób potrzebujących bezpiecznej przestrzeni do udostępniania dużej ilości danych, np. graficy, agencje marketingowe, firmy analityczne, księgowi
  • Dla jednostek edukacyjnych i szkół wyższych do tworzenia bezpiecznych baz danych w chmurze

Prowadzący

Monika Temełkowa i Justyna Pękała

Monika Temełkowa od ponad 18 lat pracuje w branży IT. W tym czasie zdobywała doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, takich jak Hewlett-Packard, Johnson & Johnson czy Franklin Covey. Obecnie Monika Temełkowa pracuje w Dropbox i jest głównym przedstawicielem firmy w Polsce. Na co dzień pomaga klientom w różnych regionach Europy prowadząc ciekawe projekty z obszarów takich jak rozwój biznesu, działania w social media, marketing oraz sprzedaż. Justyna Pękała od 10 lat związana jest z pracą z klientem. Posiada ponad 8 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i bankowości. Obecnie pełni rolę specjalistki ds. kluczowych klientów w home.pl Prywatnie wieczna optymistka, która uwielbia książki rozwojowe.