Jak korzystać z TeamViewer: Poznaj interesujące funkcje narzędzi zdalnego dostępu.

Webinar zakończony

O webinarze

Podczas webinaru przedstawimy Ci czym jest TeamViewer, do czego można go wykorzystywać oraz jak z niego korzystać. Pokażemy także ciekawe funkcje programu TeamViewer na żywo oraz opowiemy o wskazówkach przydatnych podczas korzystania z narzędzi zdalnego dostępu, dzięki którym zarządzanie drugim komputerem na odległość stanie się prostsze. W trakcie webinaru prowadzący odpowiedzą również na Twoje pytania podczas zaplanowanej sesji pytań i odpowiedzi.

Marta Rose pracuje w branży IT od 2005 roku, a od ponad 4 lat jako Channel Account Manager, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru bezpieczeństwa IT. W TeamViewer odpowiada za kanał partnerski w Europie Wschodniej, Turcji, Grecji oraz Izraelu. Jej aktualnym celem jest pokazanie Europie, że TeamViewer dziś to znacznie więcej niż znany wszystkim od lat zdalny dostęp do drugiego komputera (Remote Desktop).

home.pl to największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako część globalnej grupy IONOS, home.pl jest liderem branży również w Europie. Misją firmy jest wspieranie ludzi i przedsiębiorstw kreujących e-świat. home.pl SA jest właścicielem czterech marek: home.pl, AZ.pl, premium.pl oraz homecloud.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

Podczas spotkania otrzymasz praktyczną wiedzę na temat korzystania z narzędzia TeamViewer oraz ciekawe wskazówki wspierające zdalny dostęp do drugiego komputera. Sprawdzisz, jak TeamViewer może wesprzeć Ciebie w pracy zdalnej lub hybrydowej.

Dla kogo będzie ciekawy?

• Dla osób chcących pracować w modelu zdalnym lub hybrydowym.
• Dla osób świadczących pomoc techniczną na odległość.
• Dla działów IT i HelpDesk wspierających naprawy i aktualizacje sprzętu komputerowego zdalnie.

Prowadzący

Marta Rose i Marcin Nowak

TeamViewer i home.pl