Jak zadbać o cyberbezpieczeństwo w domu i w firmie?

Webinar zakończony

O webinarze

Wyniki najnowszych raportów dotyczących kwestii cyberbezpieczeństwa jasno wskazują na to, że zagrożenia, na które możemy natrafić w świecie cyfrowym, są coraz bardziej wyrafinowane i precyzyjne, a ich skutki są coraz bardziej odczuwalne dla wszystkich użytkowników sieci. Weź udział w webinarze i dowiedz się, jak skutecznie chronić się przed codziennymi zagrożeniami w internecie.

– Dzisiejsze zagrożenia bezpieczeństwa są takie same zarówno dla dużych, jak i małych firm. Jedyną różnicą jest to, że duże firmy mają już doświadczenie i zasoby, aby nimi zarządzać, podczas gdy małe firmy muszą wyruszyć w podróż odkrywania siebie na nowo – mówi Alex Balan, dyrektor ds. badań nad bezpieczeństwem w Bitdefender.

Zgodnie z prawem ewolucji, kluczowym elementem przetrwania jest umiejętność szybkiego dostosowywania się do panujących warunków. Podobna sytuacja występuje w świecie cyfrowym, gdzie panuje prawo dżungli. Przetrwają tylko ci, którzy szybko podejmą konkretne i przemyślane działania prewencyjne wobec aktualnych cyberzagrożeń.

home.pl to największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako część globalnej grupy IONOS, home.pl jest liderem branży również w Europie. Misją firmy jest wspieranie ludzi i przedsiębiorstw kreujących e-świat. home.pl SA jest właścicielem czterech marek: home.pl, AZ.pl, premium.pl oraz homecloud.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • Jakie zagrożenia czyhają w internecie?
  • Złośliwe oprogramowanie i jak się przed nim chronić?
  • Zbyt proste do odgadnięcia hasło – Co Ci grozi?
  • Jak świadomie zabezpieczyć się przed kradzieżą tożsamości?
  • Jak nie stracić pieniędzy trzymanych w banku?

Dla kogo będzie ciekawy?

Dla wszystkich indywidualnych użytkowników internetu oraz dla małych firm.

Prowadzący

Łukasz Fijałkowski i Mariusz Politowicz

Business Development Manager i Kierownik działu wsparcia technicznego, Marken Systemy Antywirusowe

!function(){var e,t=”smIframe-22khepgylcmx58tc”,n=”SM_RESIZE_IFRAME:”+t,i=”SM_IFRAME_HEIGHT:”+t+”:”,r=function(){return e?e:e=document.getElementById(t)};window.addEventListener(„resize”,function(){r()&&e.contentWindow.postMessage(n,”*”)}),window.addEventListener(„message”,function(t){var n=t.data;try{if(0!==n.indexOf(i))return;r()&&(e.style.height=parseInt(n.replace(i,””))+”px”)}catch(o){}})}()