Jak zastąpić wiele komercyjnych narzędzi jednym uniwersalnym pakietem? Poznaj narzędzia Dropbox!

Webinar zakończony

O webinarze

Pewnie kojarzysz Dropbox jako narzędzie do przechowywania plików w chmurze i szybkiego przesyłu dużych ilości danych. Ale czy wiesz, że obecnie Dropbox to cały pakiet narzędzi, które z powodzeniem mogą zstąpić wiele komercyjnych rozwiązań, z których na co dzień korzysta Twoja firma?

Podczas webinaru dowiesz się o dodatkowych funkcjach Dropbox, które mogą skutecznie wesprzeć twój biznes, a zawierają się w standardowych funkcjonalnościach pakietu.
Podczas spotkania oprócz omówienia funkcjonalności i praktycznych use casów, przejdziemy na żywo przez funkcje pakietu oraz omówimy pytania uczestników w sesji Q&A.

Funkcje na które szczególnie zwrócimy uwagę to :
Dropbox Skan – narzędzie do zapisu, organizacji i udostępniania ważnych dokumentów bezpośrednio z telefonu.
Dropbox Paper – narzędzie do pracy zespołowej online oraz wspólnej edycji, które umożliwia tworzenie i koordynowanie działań nad dokumentami w jednym miejscu.
Dropbox Capture – praktyczne narzędzie ułatwiające przekazywanie informacji do robienia zrzutów ekranu, nagrywania dźwięku i pulpitu, pozostawiania i udostępniania notatek w systemie pracy zespołowej.
Dropbox Transfer – funkcja bezpiecznego przesyłania plików o rozmiarze aż do 100GB oraz możliwość uzyskiwania potwierdzenia ich odebrania.
Dropbox PDF – narzędzie do łatwej edycji dokumentów PDF.
NOWOŚĆ! Dropbox Replay – to narzędzie do recenzji i zatwierdzania multimediów, które umożliwia zespołom interakcję z materiałami i projektami audio-wideo zintegrowane bezpośrednio z takimi programami jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Apple Final Cut Pro, Blackmagic Design DaVinci Resolve, LumaFusion oraz WeVideo.

Dropbox to już nie tylko narzędzie do przechowywania i synchronizowania plików. Zapisz się na wydarzenie i odkryj w pełni możliwości wsparcia Dropbox Twojej pracy!

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • dodatkowe funkcje Dropbox, które mogą skutecznie wesprzeć twój biznes, a zawierają się w standardowych funkcjonalnościach pakietu
  • praktyczne use case’y
  • pokaz funkcji pakietu
  • sesja Q&A

Dla kogo będzie ciekawy?

  • dla osób prowadzących własną działalność i/lub pracujących zdalnie z zespołem

Prowadzący

Jerzy Grandys

Od ponad 20 lat pracuje w branży IT. W tym czasie zdobywał doświadczenie w międzynarodowych korporacjach takich jak Xerox, SAP oraz Huawei. Obecnie Jerzy Grandys pracuje w Dropbox i odpowiada za rozwój marki w regionie Europy Środkowej i Wschodniej prowadząc ciekawe projekty w ramach transformacji cyfrowej firm.