Kreator dla WordPressa, co wybrać? Composery płatne i darmowe.

Webinar zakończony

O webinarze

Kolejny z cyklu webinarów, dotyczący popularnego CMS WordPressa. Dzięki temu i kolejnym webinarom z cyklu Akademii home.pl poznasz WordPressa i dowiesz się jak stworzyć swoją stronę WWW lub bloga bez programisty i umiejętności kodowania – prosto i niskobudżetowo. Pomożemy Ci stworzyć Twoje miejsce w sieci!

 

Tylko w tym webinarze poruszymy kwestie różnic między wybranymi kreatorami dla WordPressa a klasycznym stworzeniem stron za jego pośrednictwem. Przedstawiamy najpopularniejsze composery zarówno płatne jak i te darmowe. Na koniec dnia, sam będziesz mógł zdecydować jakie rozwiązanie jest dla Ciebie idealne!

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

W jaki sposób stworzyć własną stronę www. Kreator dla WordPressa? Co wybrać?
Kreator stron www czy pozornie trudny CMS, taki jak WordPress? Które rozwiązanie wybrać i przede wszystkim na co zwrócić uwagę? Do podjęcia słusznej decyzji, musimy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań – w jakim celu będziemy wykorzystywać stronę, jak bardzo chcemy, aby była ona elastycznym narzędziem, jak chcemy ją wypełnić treścią? Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie nękające pytania i udowodnić, że trudność WordPressa to mit! My pokażemy, jak szybko i sprawnie stworzyć stronę, która będzie odwzorowaniem Twoich potrzeb.

 

Motyw WordPressa- jaki wybrać? Płatny czy darmowy?
Czy zawsze płatny szablon jest lepszy? A może po prostu wystarczy zdecydować, do jakich celów jest nam potrzebny ? Dokonamy przeglądu szablonów dla WordPressa, opiszemy cechy wybranych a także przedstawimy jakie zadania ma spełniać. Wybór szablonu to nic trudnego.

Dla kogo będzie ciekawy?

-Dla ambitnych przedsiębiorców i blogerów
-Dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat WordPressa
-Dla osób, które potrzebują strony, którą będą mogły samodzielnie aktualizować, żeby rozwijać swoją firmę/bloga.
-Dla osób, które mają stronę na WordPressie, ale nie potrafią jej obsługiwać i nic na niej zmienić.
-To rozwiązanie dla przedsiębiorczych i oszczędnych, którzy chcą samodzielnie umieć aktualizować stronę i nie chcą czekać aż ich informatyk znajdzie dla nich czas w kalendarzu.

Prowadzący

Adam Kaczmarek

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych w home.pl