Nasza marka w sieci: jak kompleksowo zabezpieczyć firmowy brand w Internecie?

Webinar zakończony

O webinarze

Podczas webinaru nie będziemy zajmować się strategiami efektywnej promocji marki. W zamian skupimy się na sposobach jej ochrony przed zagrożeniami, które mogą doprowadzić do efektywnej utraty naszego wizerunku w sieci.

Nawet najlepsze zabiegi promocyjne mogą bowiem zostać zniweczone bądź wykorzystane przez innych, jeśli nie zabezpieczymy odpowiednio naszej działalności w Internecie.

W ramach webinaru poznamy np. praktyczne scenariusze „legalnego” przejęcia naszych stron przez osoby trzecie, bądź całkiem już nielegalne sposoby przekierowania ruchu sieciowego na strony, łudząco podobne do naszych.

Oczywiście, omówimy także metody i środki zaradcze, które pomogą nam zabezpieczyć naszą obecność w sieci. Dowiemy się jak przy użyciu jednego klika uzyskać listy nowo rejestrowanych stron, o niepokojąco podobnej nazwie do naszej.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

Sprawdzimy czy warto pomyśleć o europejskim znaku towarowych oraz dlaczego niektórzy rejestrują nazwę witryny jako znak towarowy. Innymi słowy przyjrzymy się tym szczególnym elementom digital branding, które stanowią o jego stabilności i bezpieczeństwie.

A ponad to:

  • co (prócz czarnego PR) może zagrozić naszej wiarygodności w sieci?

 

  • jak ochraniać naszą markę w Internecie?

 

  • europejski znak towarowy – kiedy warto o nim pomyśleć ?

Dla kogo będzie ciekawy?

  • dla osób, które planują rozpocząć działalność w Internecie i powinny wiedzieć się, co piszczy w trawie
  • dla starych wyżeraczy, którym grozi rutyna i jednak nie wiedzą wszystkiego
  • dla dużych firm, które powinny być szczególnie zainteresowane kompleksową ochroną marki i wizerunku

Prowadzący

Aneta Szczepankiewicz

Liaison Manager Poland - EURid

!function(){var e,n=”smIframe-pqvipw2ey4waghop”,t=”SM_RESIZE_IFRAME:”+n,i=”SM_IFRAME_HEIGHT:”+n+”:”,o=function(){return e?e:e=document.getElementById(n)};window.addEventListener(„resize”,function(){o()&&e.contentWindow.postMessage(t,”*”)}),window.addEventListener(„message”,function(n){var t=n.data;0===t.indexOf(i)&&o()&&(e.style.height=parseInt(t.replace(i,””))+”px”)})}()