Photoshop – 20 sztuczek i skrótów klawiaturowych ułatwiających pracę cz.2

Webinar zakończony

O webinarze

To kontynuacja cyklu spotkań, w których dzielimy się wiedzą, nabytą przez lata z wielu źródeł i wypracowanymi podczas tysięcy godzin spędzonych w Photoshopie trickami. 

W pracy grafika liczy się czas i biegła obsługa programu. Niektóre czynności powtarza się po 50 razy dziennie.  A co jeśli zamiast wykonania 4 kroków, 4 kliknięć myszką, które zajmują „tylko” 10 sekund, da się to zrobić jedną operacją lub skrótem klawiszowym? 

Podzielimy się z wami kolejnymi szybkimi trikami, które czasami są tak banalne, że człowiek zastanawia się dlaczego sam na to nie wpadł podczas wielu lat codziennej pracy. Skrótami, o których wie prawdopodobnie ułamek procenta użytkowników Photoshopa. Sztuczkami, które poprawią komfort pracy, przyspieszą ją, a Wam pozwolą zabłysnąć w towarzystwie doświadczonych grafików 😉 

home.pl to największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako część globalnej grupy IONOS, home.pl jest liderem branży również w Europie. Misją firmy jest wspieranie ludzi i przedsiębiorstw kreujących e-świat. home.pl SA jest właścicielem czterech marek: home.pl, AZ.pl, premium.pl oraz homecloud.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • Wielu ciekawostek na temat używania klawiszy Shift, Ctrl i Alt w programie Photoshop 
  • Ukrytych opcjach w Programie Photoshop, o którym nie piszą nawet w instrukcji Adobe 
  • Popularnych (prostych) problemach przy pracy w Photoshopie i jak łatwo można im zapobiec 

Dla kogo będzie ciekawy?

  • dla grafików używających programu Photoshop lub Photopea.com 
  • dla doświadczonych grafików (gwarantujemy, że w całym cyklu będzie na pewno kilka nowości) i dla tych początkujących znających tylko podstawy 
  • dla osób pragnących przyspieszyć swoje procesy 
  • dla każdego, kto ma otwarty umysł na nowości i wiedzę „jak można coś zrobić lepiej lub w inny sposób 

 

Prowadzący

Mateusz Atroszko i Michał Krzywania

Starsi graficy home.pl