Skuteczne pozycjonowanie – Jak pisać, by być wyżej w Google?

Webinar zakończony

O webinarze

Dowiesz się co to jest pozycjonowanie i jak korzystnie wpływa na sprzedaż produktów i usług. Podpowiemy Ci jak opisywać produkty i problemy Twoich klientów. Dowiesz się, że żeby coś dostać, najpierw trzeba coś dać – a wartością jaką możesz się dzielić jest Twoja wiedza. Podpowiemy Ci gdzie szukać inspiracji na teksty i gdzie je zamieszczać na stronie, aby być wyżej w Google. Poznasz zasady recyklingu w Internecie i dowiesz się, że jesteś ekspertem.

Szkolenie przeprowadzone w luźnej formie, głoszone przystępnym językiem, zrozumiałym dla każdego, zakończymy krótką sesją pytań i odpowiedzi

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

Jak działa Google.

Co to jest hasło kluczowe.

Jakie są zasady tworzenia haseł kluczowych.

Gdzie umieszczać hasła kluczowe na stronie.

O czym pisać.

Jakie wykorzystać darmowe narzędzia do sprawdzania skutecznych haseł kluczowych.

Dla kogo będzie ciekawy?

Dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie mają ogromnych budżetów na reklamę. A także dla marketingowów, blogerów i wszystkich, którzy tworzą i publikują treści w Internecie.

Prowadzący

Barbara Kaleńczuk

Specjalista ds. marketingu w Zespole Wsparcia WWW w home.pl

!function(){var e,n=”smIframe-torfyei13kpgsskx”,t=”SM_RESIZE_IFRAME:”+n,i=”SM_IFRAME_HEIGHT:”+n+”:”,d=function(){return e?e:e=document.getElementById(n)};window.addEventListener(„resize”,function(){d()&&e.contentWindow.postMessage(t,”*”)}),window.addEventListener(„message”,function(n){var t=n.data;0===t.indexOf(i)&&d()&&(e.style.height=parseInt(t.replace(i,””))+”px”)})}()