Szablony i mock-upy w programie Photoshop. Z łatwością edytuj profesjonalne grafiki

Webinar zakończony

O webinarze

Chcesz stworzyć profesjonalnie wyglądający projekt, nie będąc grafikiem? A może nim jesteś i potrzebujesz dodatkowej wiedzy, aby jak najkorzystniej prezentować swoje dzieła klientom? Nauczymy Cię, jak tworzyć realistycznie wyglądające wizualizacje.

Weź udział w webinarze i dowiedz się, czym są szablony do łatwej edycji (ang. „template”) oraz fotorealistyczne wizualizacje (ang. „mock-up”). Każdy z tych gotowych projektów został wcześniej starannie przygotowany przez profesjonalnego grafika. Twoim zadaniem jest tylko otworzenie go, zmiana tekstów lub grafik, a następnie wyeksportowanie pliku graficznego. Proste, prawda?

Podczas webinaru pokażemy, skąd pobierać darmowe materiały i jak je edytować. Wyjaśnimy, czym są obiekty inteligentne w programie Photoshop i jak z nich korzystać, aby przy pomocy kilku kliknięć stworzyć realistycznie wyglądające wizualizacje. Pokażemy też, jak samemu przygotować szablon, który będzie łatwy do edycji przez Ciebie, Twoich współpracowników lub klienta. A co najważniejsze – nie muszą oni posiadać Photoshopa! Większość webinaru prezentowane będzie na żywo w Photoshopie, ale na koniec pokażemy, jak edytować pliki źródłowe PSD w darmowym edytorze o wielkich możliwościach.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie
home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych.
Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.
#wspieramyrozwójfirm

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

· Jak przygotować realistyczne wizualizacje dla: nadruków na ubrania, wydruków wizytówek, okładek książek, plakatów, tapet oraz ubrań,

· jak zmienić kolor samochodu i okleić go materiałami reklamowymi,

· jak w ciekawy sposób zaprezentować projekty UI (stron i aplikacji) na wizualizacji telefonu i laptopa

· skąd pobierać pliki z profesjonalnymi szablonami i makietami,

· w jakim programie je edytować,

· jak pracownicy firmy home.pl, którzy nie są grafikami, wykorzystują szablony (np. projekt postów na Facebooku lub szablon certyfikatów szkoleń).

Dla kogo będzie ciekawy?

· Dla osób nieznających się na programach graficznych,

· dla początkujących i średnio zaawansowanych grafików,

· dla osób generujących wiele powtarzalnych grafik, prezentujących np. produkt z różnymi kolorami czy logotypami,

· dla pracowników z branży reklamowej, specjalistów social media, pracowników działów HR, a także grafików (w szczególności specjalistów od projektowania materiałów drukowalnych, którzy chcą w ciekawy sposób zaprezentować swoje dzieła, a dotąd nie korzystali z mock-upów).

Prowadzący

Mateusz Atroszko i Michał Krzywania

Starsi graficy home.pl